Pieczara Ogara

Welcome to DEADWISH!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-25 09:28:54

 Bossk

Real Madao

Skąd: zasypana.
Zarejestrowany: 2010-12-05
Postać: Syrius Creed
GG: 3388516

Zagrania grupowe - propozycja

Czytając przed chwilą post Kacka, a szczególnie jego zakończenie, naszła mnie jedna(mam nadzieję ciekawa) myśl.
Otóż jak możemy wyczytać, teraźniejsza akcja w Vinlandii kończy się na wspólnym śniadaniu w kajucie kapitana. I
tutaj mała propozycja. Nasze postaci jeszcze nie do końca dobrze się znają, wiele w ich relacjach nieufności i podejrzeń.
Chciałbym zaproponować, abyśmy co jakiś czas spróbowali rozegrać gdzieś taki wspólny epizod. Najlepiej myślę
byłoby spotkać się razu pewnego na jakimś chacie, czy nawet tam grupowej rozmowie przez komunikator(chociaż chat
wydaje się wygodniejszy mimo wszystko), aby taką scenkę grupową rozegrać. Następnie wyznaczona osoba(powiedzmy, że
co takie spotkanie będziemy kogoś wyznaczać) opisze zaistniałą sytuację i umieści jako taką "część uzupełniającą". Myślę, iż propozycja
jest warta przedyskutowania, gdyż często w naszych postach brakuje domówienia pewnych kwestii, które zatracają się
w czasie pisania. Dodatkowo taki zabieg pomoże nam w przyszłości lepiej przewidywać zachowania postaci innych graczy,
przez co łatwiej będzie nam się wczuć podczas pisania.
Czekam na Wasz odzew. Jeśli propozycja się przyjmie to możemy w tym temacie sobie ustalać dogodny dla wszystkich(w danej chwili)
termin i miejsce spotkań.


Szukam kogoś kto jest w stanie kopnąć Boga w zad. Niech w końcu zobaczy co się tu dzieje na dole...

Offline

 

#2 2011-03-25 10:34:58

 Egor

Gejm-majster

Skąd: Barlinek
Zarejestrowany: 2010-11-30
Postać: Fernando Trooper
GG: 3536961

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Chaty nie mają logów, więc chyba odpada. Tj. pewnie mają, ale nie zawsze jest do nich dostęp. Pomysł w pytkę, choć ciężko będzie zebrać wszystkich. Może jakby ktoś nie mógł się zjawić, może wyznaczyć kogoś do sterowania jego postacią? Ewentualnie jak tego nie zrobi, jest skazany na pomysły wszystkich? :P

Offline

 

#3 2011-03-25 10:55:34

 Bossk

Real Madao

Skąd: zasypana.
Zarejestrowany: 2010-12-05
Postać: Syrius Creed
GG: 3388516

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Co do logów, to z tego co pamiętam kiedyś dało się je robić na polchacie. Nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje, ale przesyłałeś mi tam czasami tego typu zapisy :P
Natomiast jeśli chodzi o zebranie się w jednym miejscu, tutaj się zgadzam. Tym niemniej warto spróbować.


Szukam kogoś kto jest w stanie kopnąć Boga w zad. Niech w końcu zobaczy co się tu dzieje na dole...

Offline

 

#4 2011-03-25 11:02:21

 Egor

Gejm-majster

Skąd: Barlinek
Zarejestrowany: 2010-11-30
Postać: Fernando Trooper
GG: 3536961

Re: Zagrania grupowe - propozycja

No, jak się miało bota, to były logi. Jest też opcja chyba, żeby Ci system wysłał je na maila w pliku .txt chyba, ale nie dam sobie łba uciąć :P W każdym razie to chyba tylko na początku potrzebne będzie, hm? W sensie, jak już poznamy dobrze każdą postać, to takie spotkania będą raczej zbędne, bo każdy będzie mógł sam zagrać każdego.

Offline

 

#5 2011-03-25 11:12:33

 Bossk

Real Madao

Skąd: zasypana.
Zarejestrowany: 2010-12-05
Postać: Syrius Creed
GG: 3388516

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Dokładnie... Ewentualnie jak w historii pojawi się jakaś większa uczta, czy coś w tym guście. Aby ułatwić komuś zadanie przy przebrnięciu przez masę dialogów.
Hm... chociaż po namyśle. Gdyby zdarzyła się jakaś epicka bitwa, tudzież pogadanka słowna, to też warto by było, razem to napisać. Każdy indywidualnie mógłbym mieć wkład w kluczową scenę. Myślę, że byłoby ciekawie :) Ale tak jak mówisz... Powinniśmy takie zabiegi stosować w wyjątkowych wypadkach już potem.


Szukam kogoś kto jest w stanie kopnąć Boga w zad. Niech w końcu zobaczy co się tu dzieje na dole...

Offline

 

#6 2011-03-25 11:24:29

 Saligia

Użytkownik

Skąd: Pyrlandia
Zarejestrowany: 2011-01-02
Postać: Ellestir’edaerthan
WWW

Re: Zagrania grupowe - propozycja

na polczacie jak najbardziej da sie robić logi. ja obsługuję go za pomocą takiego programu jak ICeQ, który robi mi zapisy, jak mu każę (a każę). Także logi nie są problemem. Ja jestem za, zeby co jakiś czas - jeśli się da - zrobić cos takiego, zwłaszcza zanim dobrze poznamy swoje postaci. Na ten przykład moja postać w ogóle jeszcze sie nie pojawiła praktycznie w interakcji z resztą i głowę dam (no ok, może pół paznokcia), że większość (wszyscy?) nie za bardzo wie czego sie po niej spodziewać :)


Post ostatnio zmieniony przez Saligia 2011-01-15, 14:58, w całości zmieniany 2556242366 razy. Serio!

[random cryptic text] Choose your path wisely for there is only one weasel in the Dark Shadows of the Fallen Oak...[/random cryptic text]

Offline

 

#7 2011-03-25 12:16:55

 Egor

Gejm-majster

Skąd: Barlinek
Zarejestrowany: 2010-11-30
Postać: Fernando Trooper
GG: 3536961

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Daj głowę, bo słusznie prawisz :D

Offline

 

#8 2011-03-25 16:08:21

 Bossk

Real Madao

Skąd: zasypana.
Zarejestrowany: 2010-12-05
Postać: Syrius Creed
GG: 3388516

Re: Zagrania grupowe - propozycja

To ja tak sugeruję, by jakiś dzień już wybrać i godzinę(pewno wieczorem najlepiej). Myślę, że dłużej jak 2 godzinki nam to nie zajmie, a szczerze to pewno i krócej. Także czekam na propozycje. Ja w sumie każdy wieczór mam jako tako wolny, więc jestem otwarty.


Szukam kogoś kto jest w stanie kopnąć Boga w zad. Niech w końcu zobaczy co się tu dzieje na dole...

Offline

 

#9 2011-03-25 16:16:58

 Kacek

Użytkownik

Skąd: Himalaje
Zarejestrowany: 2010-12-30
Postać: Connor O'Brien
GG: 1226685

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Jestem za :D Aczkolwiek po Sal można się jednego spodziewać. Procz Bosska nikt jej nie zrozumie :D Co do terminu, pasuje mi kazdy wieczór o ile bede wiedział z 2 dni wcześniej, ktory to wieczór.

Offline

 

#10 2011-03-25 16:19:27

 Egor

Gejm-majster

Skąd: Barlinek
Zarejestrowany: 2010-11-30
Postać: Fernando Trooper
GG: 3536961

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Przeceniasz Bosska. Ogólnie na upartego każdy z nas mógłby Elestair pokierować, tyle, że pewnie nie udałoby się nam tego zrobić poprawnie. I o interakcje ciężko, skoro ona nie zna ludzkich zachowań, ani nawet mowy.

Offline

 

#11 2011-03-25 19:51:17

 Likurg

Użytkownik

Skąd: Poznań/Włocławek
Zarejestrowany: 2010-12-05
Postać: Baronet Roger de Flor

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Jestem na nie :P  Mimo że idea słuszna to Pan Bossk nie przemyślał jej do cna xD. Już widzę jak to wyjdzie, straszny offtop, dużo najeżdżania na siebie nawzajem i ogólnie pojęty chaos :P

Offline

 

#12 2011-03-25 20:16:51

 Egor

Gejm-majster

Skąd: Barlinek
Zarejestrowany: 2010-11-30
Postać: Fernando Trooper
GG: 3536961

Re: Zagrania grupowe - propozycja

To też fakt :D

Offline

 

#13 2011-03-25 22:13:18

 Kacek

Użytkownik

Skąd: Himalaje
Zarejestrowany: 2010-12-30
Postać: Connor O'Brien
GG: 1226685

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Hmmm nad tym da sie panować. :D

Offline

 

#14 2011-03-25 23:24:13

 Egor

Gejm-majster

Skąd: Barlinek
Zarejestrowany: 2010-11-30
Postać: Fernando Trooper
GG: 3536961

Re: Zagrania grupowe - propozycja

Tj. mam wrażenie, że kiedyś już czegoś takiego próbowaliśmy. I wyszło właśnie tak, jak Lik to opisał.

Offline

 

#15 2011-03-26 11:26:11

 Bossk

Real Madao

Skąd: zasypana.
Zarejestrowany: 2010-12-05
Postać: Syrius Creed
GG: 3388516

Re: Zagrania grupowe - propozycja

To masz złe wrażenie :P Zresztą ludzie ile my mamy lat? To już nie są czasy gimnazjum, czy tam nawet liceum :P Ale jeśli Lik ma zamiar robić głupawki, albo ktoś inszy to fakt, niech lepiej się nie angażuje. Kacek dobrze mówi, nawet jeśli zapanowałbym jakiś chaos, to można osobę nieodpowiedzialną wywalić i tyle. Spójrzmy poważnie, skoro na coś się umawiamy, to raczej nie mamy zamiaru robić offtop party... Raczej szkoda by było na to czasu naszego. Ale cóż. Wybór należy do Was. Jak na razie widzę jeden głos przeciw(Lik), dwa za(Kacek i Sal) i jeden co się nam zawahał chyba :P
PS. :P Lik... Spróbuj teraz po Shoguna przyjść ;]


Szukam kogoś kto jest w stanie kopnąć Boga w zad. Niech w końcu zobaczy co się tu dzieje na dole...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwsis.pun.pl www.zzip15.pun.pl www.redone.pun.pl www.speedmenago09.pun.pl www.la2husaria.pun.pl